KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337199
nr 1333 7199
Gunnar Persson
(1908-1975), Sverige
Oljemålning, "Man i fåtölj#. Signerad. Olja på duk, 55x45 cm
Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.
Utrop:
500 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:25:24
Gunnar Persson
Läs mer om Gunnar Persson